Strona główna   Galeria      Szukaj   Listy gatunkowe   OTOP   Testy   Atlas Ptaków   Forum   Użytkownicy   Rejestracja   Zaloguj   Regulamin   FAQ   UWAGA cookie!

     Znaleziono komentarzy: 3


Zdjęcie Autor zdjęcia Komentarz Data

woodsman
Świetne foto :) Ładne światło i tło Widzę sporo pytań o kulisy, więc może i ja podzielę się swoim sposobem na kukułkę: Ptaków nie wabiłem - znalazłem skoszone trzcinowisko, na którym kukułki łapały takie włochate gąsiennice. Podstawiłem tylko patyk,(około 1m wys) by mogły z wysokości wypatrywać zdobyczy i rozbiłem namiocik na skraju trzcin. Widocznie kukułkom spodobał się mój punkt obserwacyjny, bo siadały na nim już po niecałej godzinie od ustawienia.
2012-05-04, 22:13

Robert Witkowski
Dzięki wszystkim, za takie przyjęcie mojego pstryka :) I po kolei: gałązkę chętnie bym usunął, ale w programie którego używam (NX2) "gumka" jest dość mierna i zostają ślady :/ Ptaka nie wabiłem, a jeśli chcecie wiedzieć jak doszło do tego spotkania, to nakierujcie mnie na jakiś temat na forum, to tam coś skrobnę (choć talentu do opowiadania brak)
2011-11-02, 21:09

Robert Witkowski
Nie znalazłem takiego wątku na forum, więc tu chciałbym powitać wszystkich użytkowniów tej strony i podziękować za zaproszenie mnie do Waszego grona.
2011-10-28, 11:40

kontakt: galeria@ptaki-foto.pl

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group designed by szpak