Strona główna   Galeria      Szukaj   Listy gatunkowe   OTOP   Testy   Atlas Ptaków   Forum   Użytkownicy   Rejestracja   Zaloguj   Regulamin   FAQ   UWAGA cookie!

» Forum Galerii Fotoptaki » Sprzęt fotograficzny i programy do obróbki zdjęć » Lowepro

Lowepro
Autor Wiadomość

pawjabl 
niemowa

Wysłany: 2011-03-13, 08:44   Lowepro

Mój plecak Lowepro Compu Trekker AW po 2 latach użytkowania częściowo odmówił posłuszeństwa, a mianowicie jeden z suwaków zamka błyskawicznego przestał działać :cry:
Poszukuję więc namiarów na dystrybutora Lowepro Polska celem reklamacji, bo te pobrane ze strony www.lowepro.com.pl są raczej nieaktualne bądź ja mam pecha.

Snajper69 
niemowa

Wysłany: 2011-03-13, 09:08   

Też mam taki plecak spróbuj skontaktować się ze sprzedawcą tego plecaka może on ma namiary.Ja kupowałem w Fotoit w Warszawie spróbuje zadzwonić i zapytać może coś wskóram Lub spróbuj w sklepach fotograficznych popytać skąd oni biorą plecaki Lowepro :)

pawjabl 
niemowa

Wysłany: 2011-03-13, 09:21   

Ja swój kupowałem w f-mie Impra. Wczoraj próbowałem się z nimi skontaktować, niestety bezskutecznie. Na polskiej stronie Lowepro są namiary telefoniczne i e-mail dot. roszczenia gwarancyjnego, niestety połączenia nie da się nawiązać, podczas wysłania wiadomości e-mail przychodzi zwrotka o niedostarczeniu wiadomości.
Coś mi się obiło o uszy, że w Polsce w chwili obecnej nie ma oficjalnego przedstawiciela. Mam nadzieję, że się mylę.

Nemeo
milczek
Artur Michalak

Wysłany: 2011-03-13, 15:12   

Możesz mieć problemy z gwarancją jak kupiłeś w firmie Impra :

http://www.lowepro.com.pl/where_to_buy/

Temat był kiedyś poruszany na forum Canona, firma Impra nie jest autoryzowanym przedstawicielem Lowepro.

dazz 
moderator
Darek Adamkiewicz

Wysłany: 2011-03-14, 08:32   

Dystrybutorem Lowepro jest F-System.

krzychoo 
niemowa

Wysłany: 2011-07-14, 14:40   

I ja mam podobny problem co pawjabl, - mi z kolei zupełnie siadły zamki! Dowód zakupu gdzieś mi zaginął i gwarancję szlag trafił - zostaje wymiana zamka na własną rękę. szkoda. Warto dopilnować tego, żeby sprzęt lowepro był kupiony u legalnego dystrybutora i zachować dowód zakupu - tylko tak można skorzystać z dożywotniej gwarancji na ten towar. Zrobił tak mój znajomy, który po ok 10 latach używania reklamował plecak, w którym puściły zamki - dostał zupełnie za darmo nowy Pro Trekker 600AW! Czyli kupuje się raz na całe życie ;)

Marcolanius 
niemowa
Marcolanius

Wysłany: 2011-07-16, 20:00   

Krzychoo Twój post to życiowa rada dzięki. Szkoda że, nie mieszkamy obok siebie pomógłbym Ci naprawić te zamki.

dazz 
moderator
Darek Adamkiewicz

Wysłany: 2011-07-26, 08:35   

Mam podobny problem. W jednym w starszych plecaków porozwalałem zamki, a nie mogę znaleźć już rachunku :/

Odpowiedz do tematu