Strona główna   Galeria      Szukaj   Listy gatunkowe   OTOP   Testy   Atlas Ptaków   Forum   Użytkownicy   Rejestracja   Zaloguj   Regulamin   FAQ   UWAGA cookie!

» Forum Galerii Fotoptaki » Hyde Park » Jesteś nowy? Przywitaj sie ;)

Jesteś nowy? Przywitaj sie ;)
Autor Wiadomość

Chacal 
niemowa

Wysłany: 2011-11-12, 22:29   

Witam Was.

Chaciałbym się przywitać, nazywam się Jarek, fotografią zajmuję się amatorsko, cały czas się uczę. Jestem z Bielska, często w wolnych chwilach staram się przebywać nad jez.goczałkowickim.

Pozdrawiam Wszystkch
Chacal

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2011-11-12, 22:49   

witaj Jarku masz dobry poligon na fotografowanie ptakow
wszyscy jestesmy tutaj amatorami :) przynajmniej ja

Juria0 
rozkręcam się
Rafal Jura

Wysłany: 2011-11-13, 01:01   

Czesc Jacku witamy na forum.

rokus1
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-14, 17:55   

Witam wszystkich forumowiczów :-)

jacekg 
niemowa
Jacek Grzechnik

Wysłany: 2011-11-15, 18:16   

Witam szanowne grono. Mam na imię Jacek. Pierwszy raz pojawiłem się w tej galerii 24 października tego roku prezentując źle skompresowane rokitniczki :klup2: . I choć galerię przeglądam już rok czasu to jakoś nigdy nie wpadłem na ten wątek "jesteś nowy? przywitaj się" :oops: Więc nadrabiam zaległości i jeszcze raz bardzo serdecznie witam wszystkich tu obecnych. Trochę o mnie; mieszkam w Warszawie a fotografią zajmuję się amatorsko od 3 lat. Niestety od pół roku nie mogłem fotografować ze względów osobistych :cry: . To był fatalny okres ale wszystko idzie w dobrym kierunku i już powoli zaczynam wykonywać fotki w pobliskim parku :-) . No ale jak by tego było mało jak już skończył się problem zdrowotny oraz nauczyłem się kompresować fotografie (wielkie podziękowania dla Marka Palucha) to okazało się że od miesiąca czasu mam problem z internetem. Dziwne to bo nie mogę dodawać fotek jako załącznika do poczty no i co najgorsze nie mogę wstawić ani jednego zdjęcia do galerii :evil: Łączenie z serwerem trwa w nieskończoność. No ale dość narzekania. Mam nadzieję że te problemy miną jak najszybciej i będę mógł wstawiać swoje fotki. Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu fotograficznych sukcesów :-D

Max13 
niemowa

Wysłany: 2011-11-27, 20:50   

Witam wszystkich - rozpoznaje wielu znajomych z innych miejsc w sieci :-) , czuje sie jak w domu......

Miro_mx 
moderator
Mirek

Wysłany: 2011-11-27, 21:00   

Witamy i życzymy udanych łowów:)

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2011-11-27, 22:30   

Witajcie nowi pasjonaci! Całą grupkę gremialnie witam i życzę samych udanych spotkań z ptakami i pięknych zdjęć :-D

Zbigniew Ostaniewicz 
niemowa
Zbyszek Ostaniewicz

Wysłany: 2011-11-28, 14:57   

Nazywam się Zbigniew Ostaniewicz i jako nowy pragnę serdecznie powitać wszystkich miłośników przyrody i fotografów ptaków zaglądających do tej galerii.
Fotografią interesuję się amatorsko od dawna a fotografowaniem przyrody, w szczególności ptaków od trzech lat. Mieszkam w Elblągu i fotografuję w swojej najbliższej okolicy. Czasami zdarzają się fotograficzne wypady w Polskę.
W Galerii i na Forum znajduję bardzo bogaty materiał poświęcony szeroko pojętej tematyce fotografowania ptaków. Można się tu dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i wykorzystać je w doskonaleniu własnego warsztatu fotograficznego i podnoszenia wiedzy przyrodniczej.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę radości z obcowania z przyrodą oraz wielu udanych fotek.

Zbyszek Ostaniewicz

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2011-11-28, 15:44   

"Jezu jak się cieszę z .............. " jak śpiewali http://www.youtube.com/watch?v=nPcbm2Q6_G4, rośnie nam grono wspaniałych fotografów przyrody . Witam wszystkich serdecznie i życzę zdjęć najlepszych na świecie .

mitech 
niemowa
Mirek

Wysłany: 2011-12-08, 20:18   

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za zaproszenie. :-)
Nazywam się Mirosław Bajkowski, mieszkam w Białej Podlaskiej. Fotografią pasjonuję się od szkoły podstawowej.
Jako amator staram się fotografować nadbużańską przyrodę oraz samoloty na pokazach lotniczych.
Mam nadzieję, że pogłębię swoją wiedzę dzięki Wam :-)

turbol 
Administrator
Andrzej

Wysłany: 2011-12-08, 21:03   

Witam wszystkich nowych.
W końcu jest i ktoś z Białej P. ;-)

mitech 
niemowa
Mirek

Wysłany: 2011-12-11, 10:28   

turbol napisał/a:

W końcu jest i ktoś z Białej P. ;-)

Czy my gdzieś przypadkiem się nie spotkaliśmy :mrgreen:

tomgol 
niemowa
Tomasz Golinski

Wysłany: 2012-01-20, 20:46   

Witam wszystkich. Nazywam się Tomasz Golinski. Fotografią interesuję się już dosyć długo
ale dopiero niedawno bardziej zaangażowałem się w tematykę przyrodniczą. Mam nadzieję że
niedługo będę mógł się pochwalić wynikami. Pozdrawiam

inmunis
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-13, 16:58   

Długo się zastanawiałem jak by się przywitać po ptasiemu ale nie wpadłem na to. Więc witam tych którzy podobnie jak ja mają odlotowe hobby. Nazywam się Łukasz Szeląg jestem z Nysy takie małe miasto w woj. Opolskim koło którego mamy takie dwa małe jeziorka. Ptakami interesuje się amatorsko z racji tego że nie zawsze jest czas. Na forum trafiłem przypadkiem i pierwszą osobą jaka tu napotkałem był Pan Marek P. którego pozdrawiam. A bym zapomniał ja się fotografią nie zajmuje wiec raczej zdjęć nie będzie ot może jakieś tak dam jak coś będę miał ale ja raczej na obserwacje się ukierunkowałem. No to myślę że starczy tego pisania. Pozdrawiam inmunis.

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2012-03-13, 17:30   

Witam . :-) .

Przemysław Bryś 
niemowa
GNYSIU

Wysłany: 2012-06-04, 21:14   

Witam.
Dołączam do tego forum, bo jest to jedno z nielicznych gdzie można znaleźć ludzi z dużą wiedzą ornitologiczną i fotograficzną razem. Fotografią zajmuję się od około roku, ptasią fotografią ciut krócej. Przyznaje się, że moja wiedza o ptakach jest właściwie żadna ale uważam, że są piękne i nie wyobrażam sobie fotografii bez nich. Mam nadzieję, że moja obecność tutaj pomoże mi podnieść swoje możliwości, a może i ja będę w stanie komuś pomóc.
Pozdrawiam.

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2012-06-04, 22:03   

witaj Przemku widze ze okolice Sylwestra :)

GreenEvil
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 22:25   

czesc Gnysiu, dawno Cie nie widzialam :lol:

Maciek111 
małomówny

Wysłany: 2012-06-05, 06:18   

Witaj po części krajanie !

Adam Fichna 
niemowa

Wysłany: 2012-09-14, 21:24   

Witam! Niespełna rok temu zainteresowałem się ptasią fotografią która wciąga mnie coraz bardziej. Już od dłuższego czasu zaglądam do was na forum jako niezarejestrowany użytkownik. Szukając informacji w internecie na temat fotografowania ptaków często najbardziej przydatne informacje znalazłem tutaj.
Jakoś nigdy nie miałem odwagi się tu zarejestrować ale nie znam nikogo w mojej okolicy kto by też się zajmował PF i tak jakoś czuję się samotny :) Swoich foto przygód szukam głównie na Granicznych Meandrach Odry i okolicach w promieniu ok 10 km.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Piotr 
gaduła
Piotr Straznikiewicz

Wysłany: 2012-09-15, 07:31   

Witam na forum i życzę udanych fotografii :-) .

Emil Dzienniak 
Zło konieczne

Wysłany: 2012-09-15, 09:17   

Witamy Adamie, zapraszamy zatem do szerszego i częstego udziału w forum.

PittR 
niemowa

Wysłany: 2012-09-16, 12:18   

sirkt 
niemowa
Krzysiek Tomasik

Wysłany: 2012-09-16, 22:33   

Cześć :-)

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2012-09-17, 17:20   

Witaj Adamie! :-D Masz ciekawy rejon fotografowania. Czasami żal, że nie ma kolegów wokół, czasami - to dobrze. Na pewno się znajdą ci, którzy też fotografują lub obserwują (tylko) ptaki. Może trzeba się dobrze rozejrzeć...
Powodzenia i jak najwięcej fajnych zdjęć Ci życzę :) )

Klaudiusz Muchowski 
niemowa
Klaus

Wysłany: 2012-10-25, 18:52   

Witam wszystkich bardzo serdecznie, od dawna przyglądam się galerii, aż wreszcie postanowiłem się zarejestrować.Pozdrawiam ;-) .

PittR 
niemowa

Wysłany: 2012-10-31, 01:31   

Klaudiusz Muchowski, Witaj.

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2012-10-31, 23:51   

Pozdrawiam i ja - witaj Klaudiuszu! :-) Fotografujesz?

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2012-10-31, 23:54   

aaa, już zobaczyłam ... Ładne miałeś wejście czaplą białą :) Pokaż więcej swoich prac :-D

Klaudiusz Muchowski 
niemowa
Klaus

Wysłany: 2012-11-02, 16:13   

Hanka, Dziękuję Haniu ,postaram się jeszcze coś pokazać :-D chociaż nie dorastam do pięt :-( wystawiającym tutaj swoje prace. Ta galeria to mistrzostwo świata fotografii.

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2012-11-04, 00:39   

Dobre miejsce do uczenia się i brania przykładu ... A poza tym, nie ma co się porównywać, tylko wypracować sobie własny styl i ... do przodu :lol: Powodzenia Klaudiuszu!

Marcin Zawadzki 
niemowa

Wysłany: 2013-01-05, 19:02   

Witam !
Jest to mój pierwszy post na forum, dlatego chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Widzę sporo osób z forum fotoprzyroda.pl jak i sporo znajomych z lokalnego forum gdphotography.pl . Także pozdrawiam i życzę samych udanych bezkrwawych. ;-)

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2013-01-05, 21:29   

Witaj Marcinie :-) Życzę Ci dużo radości z fotografowania i jeszcze więcej - z obserwowania ptaków. Niech Cię traktują jak przyjaciela :-D

siwy49 
małomówny

Wysłany: 2013-01-19, 16:45   

Witam Wszystkich Pasjonatów Fotografowania Ptaków i nie tylko.
Fotografią zajmuję się kilkadziesiąt lat z czego zawodowo ponad 25lat, chcę się zająć fotografowaniem ptaków, więc gromadzę sprzęt (obiektywy - resztę posiadam).
Do tej pory popełniłem kilkanaście zdjęć ptaków, lecz są miernej jakości z powodu braku odpowiednich obiektywów (teleobiektywów).

PS

Mam na imię Gienek
Jeszcze raz Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.

fotosc
gaduła okrutna
Sylwester Cwalinski

Wysłany: 2013-01-23, 18:15   

siwy49, witamy :)

Sa goscie ktorzy krotkimi obiektywami fotografuja skrzydlate :) i zdjecia sa swietne :-) :-)

Z checia zobaczymy Twoje wypociny i w razie potrzeby sluze pomoca :)

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2013-01-23, 19:09   

nikt nie przebije Damiana :mrgreen:

Rafał Szozda 
niemowa
Rafał Szozda

Wysłany: 2013-11-13, 13:00   

Witam szanownych forumowiczów :)

Fotografią ptaków zajmuję się od około 1,5 roku. Początki były bardzo trudne i efekty marne zresztą dzisiaj też u mnie szału nie ma. Dzięki wielu z Was nie koniecznie na tym forum ale np. Nikoniarze i FB nauczyłem się wielu podstawowych technik fotografowania jak i wywoływania zdjęć (obróbki). Również w miarę możliwości zainwestowałem w sprzęt który wydaję mi się takim minimum do tego rodzaju fotografii, czyli N AF-S 300mm f/4 + TC1.4EII Nikona a na dłużej mnie nie stać. Nie mogę wyjść z podziwu dla Waszych fotografii ptaków i sam czuję się zdeterminowany żeby ulepszyć swój warsztat. Ptaki focę tylko z podchodu ale chyba niedługo się to zmieni bo dzięki uprzejmości kolegów z Warszawy również "ptasiarzy" kupią i wyślą mi przenośną czatownię ze sklepu Jula szeroko tu na forum omawianą :) Niestety najbliższy sklep Jula mam 150 km odemnie :(

Jeszcze raz Pozdrawiam i dziękuję za motywację do tak pięknego rodzaju fotografii jaką jest Fotografia przyrody i Ptaków :)

Życzę Wszystkim ekstra światełka i pięknych modeli.

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2013-11-18, 17:11   

Witaj Gienku, witaj Rafale i dziękuję za życzenia oraz Waszą prezentację.
Niech Wam ptaszki tańczą i pozują przed obiektywem w pięknym świetle, a potem - Wasze zdjęcia cieszą oczy użytkowników portalu. Powodzenia! :-D

Andrzej Szulczewski 
niemowa

Wysłany: 2014-08-20, 13:26   

Witam wszystkich ptasiarzy i nie tylko

Chcialbym krotko sie przedstawic.
Fotografia interuje sie od osc dawna jednak od okolo roku calkowicie pochlonela mnie fotografia przyrody a w szczegolnosci fotografia ptakow. Udalo mi sie kilkanascie zdjec juz zrobic. Moze pare opublikuje na forum. Profil swoj tez uzupelnie w najblizszym czasie (jestem dopiero zarejestrowany od wczoraj tzn 19-08-2014)
Poza fotografia interuje sie rowniez dobra ksiazka i Jazzem.
Pochodze z Bydgoszczy i zawsze myslalem ze tutejsze okolice sa raczej biedne w ptactwo a szczegolnie w miejsca gdzie mozna je fotografowac ale niedawno odkrylwm naprawde super miejsce. Mysle ze wizyty tam obradza w dobre ujecia.

Schadok 
milczek
Marek Schackemy "na zawsze z nami"

Wysłany: 2014-08-20, 17:10   

Witaj Andrzeju,życzę konsekwencji w działaniu i niech światło będzie z Tobą

Hanka 
forumowy nudziarz
Hanna Żelichowska

Wysłany: 2014-08-21, 14:30   

Witaj Andrzeju :) Niech Ci szczęście sprzyja a rozum podpowiada najlepsze rozwiązania. I niech Cię ptaki kochają!

Damian Chełstowski 
niemowa

Wysłany: 2014-08-26, 11:40   

Witam wszystkich.

Jako, że niedawno dołaczyłem do użytkowników fotoptaki.art.pl, napiszę kilka słów o sobie. Wychowywałem się na warmii i mazurach i przyroda zawsze była mi bliska i jednocześnie zawsze przegrywała ze sportem. Edukację ponadpodstawową odbierałem w miastach i powoli co raz mniej zajmowała mnie przyroda. Kilka lat temu, niestety zachorowało mi się i aktywność sportowa musiała zniknąć z mojego życia. Było ciężko na ale okazało się, że mój organizm nie znosi pustki. Na spacerach zacząłem zwracać baczną uwagę na ptaki i tak się zaczęło. Na tyle, na ile praca i rodzina pozwalała spacerowałem sobie z lornetką po okolicach Gdańska. Dwa lata temu kupilem nawet zestaw fotoamatora i zacząłem uwieczniać spotkane pierzaste stwory. Niestety nie, jestem posiadaczem wybitnych zdolności artystycznych, ale uczę się i mam nadzieję, że za kilka lat będę w stanie zrobić zdjęcia godne tej galerii.

pozdrawiam
Damian Chełstowski

Krzysztof S 
milczek
Krzysztof Sztaba

Wysłany: 2014-08-26, 16:30   

Witaj Damianie, najważniejsze w tej zabawie jest satysfakcja z własnych zdjęć (nieważne jakie) i sposób na odreagowanie.

PS. Fajnie to zabrzmiało „kupiłem nawet zestaw fotoamatora” ;-)

Kuba Aftaruk 
niemowa

Wysłany: 2014-11-05, 22:45   

Witam !
Zacznę pewnie tak jak wszyscy, od tego, że na forum jestem nowy. Fotografią przyrody zajmuję się od kilku miesięcy, więc dopiero stawiam swoje pierwsze kroki. Ptaki obserwuję w dolinie Bugu. Myślę, że dzięki tej stronie, a raczej dzięki Waszym doświadczeniom i wiedzy, będę mógł rozwinąć swoje umiejętności. ;)

Pozdrawiam.

Daniel Szpil 
niemowa

Wysłany: 2015-01-02, 11:43   

Witam. Czytam to forum i przeglądam galerie od dłuższego czasu. Jestem zafascynowany poziomem fotografii w galerii. Nie cały rok temu zakupiłem swoją pierwszą lustrzankę i postanowiłem spróbować swoich sił w "ptasiej fotografii". Stało się to moją trzecią życiową pasją. Początki jednak są trudne. Mam nadzieję, że poznam tu kogoś z okolicy, kto pomoże mi się rozwinąć w tym kierunku, poznać tajniki fotografii oraz dobrać w przyszłości lepszy sprzęt. Póki co, swoje fotki zostawiam głęboko "w szufladzie" i nie będę wrzucał zdjęć do galerii żeby drastycznie nie zaniżać poziomu ;)
Pozdrawiam, Daniel

Krzysztof S 
milczek
Krzysztof Sztaba

Wysłany: 2015-01-02, 19:44   

Cześć Kuba i Daniel!

Ostatnio tu niemrawo, wszyscy zdjęcia obabiają albo w budach marzną;-)

<<Mam nadzieję, że poznam tu kogoś z okolicy>>

Kuba z tym będziesz miał problem;-)

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2015-01-02, 20:09   

albo jedli swiateczne przysmaki i teraz szukają otwartych drzwi do lekarza :)

mitech 
niemowa
Mirek

Wysłany: 2015-01-02, 23:16   

Marek Paluch napisał/a:
albo jedli swiateczne przysmaki i teraz szukają otwartych drzwi do lekarza :)

A nie prawda. ;-)
Bo ja siedzę i od prawie dwóch miesięcy robię sobie wieczorami nową foto-popierdółkę hehe :mrgreen:
I dzisiaj zamówiłem do tej popierdółki na Amazonie kolejną foto- popierdółkę
Jak zrobię na zicher to się może pochwalę. A to potrwa może jeszcze z miesiąc 8-)

Irek Malejki 
rozkręcam się

Wysłany: 2015-01-03, 20:28   

No Mirek, chwal sie juz tu szybciutko, cos tam nakombinowal :-D

Odpowiedz do tematu