Strona główna   Galeria      Szukaj   Listy gatunkowe   OTOP   Testy   Atlas Ptaków   Forum   Użytkownicy   Rejestracja   Zaloguj   Regulamin   FAQ   UWAGA cookie!

» Forum Galerii Fotoptaki » Hyde Park » Szukam godnej polecenia firmy projektującej strony www

Szukam godnej polecenia firmy projektującej strony www
Autor Wiadomość

wodnik 
niemowa
Piotr Zakrzewski

Wysłany: 2013-09-12, 21:06   Szukam godnej polecenia firmy projektującej strony www

Czy ktoś mógłby polecić godną zaufania firmę lub osobę projektującą stronę www dla fotografika przyrody? Najlepiej oczywiście, żeby nie zdzierała kasy do cna.

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2013-09-12, 21:08   

webidea zrobila dla mnie kilka projektow i dla znajomych
i jaka cena za strone www jest odpowiednia ?

wodnik 
niemowa
Piotr Zakrzewski

Wysłany: 2013-09-12, 21:18   

Nie jestem Marku za bardzo w temacie, ale za projektowanie mojej strony firmowej ktoś zażyczył sobie "tylko" 2500, za to kasują mnie co rok za serwer 500.

comatus 
milczek
Piotrek Kendzierski

Wysłany: 2013-09-13, 18:12   

Jaka jest "typowa" cena za zrobienie strony/galerii? Nie z jakiegoś szablonu tylko już bardziej zindywidualizowanej? Chodzi mi o jakiś przedział, bo nie orientuję się, a kilka razy zastanawiałem się nad tematem.

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2013-09-13, 18:57   

Piotrze ceny wachaja sie od 1 tys i takich firm nie polecam do nawet 45 tys tych tez nie polecam :mrgreen: ale robia naprawde profi strony
ale zejdzmy na ziemie
i za strone dzisiaj trzeba dac od 3 do 10 tys

damian2000 
niemowa
Damian Bednarz

Wysłany: 2013-09-14, 10:50   

wodnik, jak chcesz to mogę Ci tanio zrobić stronkę. Na pewno w php nie będzie. Jak coś to sam html i css. Z reguły wszystkie galerie fotografów są chyba w jquery. Czegoś takiego zrobić jeszcze nie umiem, ale powoli się zagłębiam w te tematy. Na pewno będzie się dało oglądać ;-) Jak już się nauczę innych stylów i w przyszłości będziesz chciał poprawkę to mogę to zrobić. Generalnie od października zaczynam studia - Informatyka Stosowana. Wcześniej w liceum siedziałem na profilu biol-chem i w ostatnim roku coś mi się odmieniło.
Na pewno jeszcze dużo nie wiem, ale powoli będę się zagłębiał w tym kierunku. Przedstaw może (w prywatnej wiadomości) co chcesz, aby zawierała Twoja strona, a ja Ci powiem co jestem w stanie zrobić i wtedy zdecydujesz.

Marek Paluch 
Analfabeta od urodzenia

Wysłany: 2013-09-14, 11:28   

to na czym strona zostanie zrobiona to jedno i wazna sprawa a najwazniejsza dla odbiorcy widza to jest jak strona bedzie sie prezentowac i fotografie autora co niektore firmy maja bardzo duzy problem

damian2000 
niemowa
Damian Bednarz

Wysłany: 2013-09-14, 17:02   

Zrobiłem test i w sumie (z galerią) nie jest tak źle jak myślałem. Pobiera się gotowy kod, który trzeba odpowiednio przerobić do własnych potrzeb.
http://www.damianbednarz.pl/test.html
Zmianą będzie tu np: powiększenie zdjęcia do 900 x 600. Trochę zabawy będzie, ale spokojnie da się to zrobić.

Odpowiedz do tematu